1. Kuru zemin yol tutuş: Eş Basınç Bloku Teknolojisi sayesinde lastik, asfalt yolda zemine daha dengeli basar.
  2. Kuru zemin fren mesafesi: Kuru Temas Yüzeyi Teknolojisi sayesinde lastiğin kuru zemine tutunma performansı artar. Böylece kuru zemin fren mesafesi azalır.
  3. Kuru zemin viraj alma: Sıfır topuk teknolojisi sayesinde lastik, topuk teli burkulmalarına karşı daha dayanıklı hale gelir ve kuru zemin viraj alma performansı artar.
  4. Islak zemin yol tutuş: Özel Partikül Z Karışım Teknolojisi sayesinde klasik silika karışımından daha üstün ıslak zemin tutunma performansı elde edilir.
  5. Islak zemin viraj alma: Multi Performans Bloku Teknolojisi sayesinde virajı alırken, en fazla yüke maruz kalan dış blok, ıslak zeminde tutunmayı arttırması için genişletilmiş ve güçlendirilmiştir.
  6. Suda kızaklama: Su Tahliye Yüzeyi ve Gutt II Simülasyon Teknolojileri sayesinde su tahliyesi maksimuma çıkar, lastiğin su üzerinde kayma riski minimuma iner.
  7. Yüksek hızda kararlılık: Özelleştirilmiş Oluk ve Blok Kombinasyonu Teknolojisi sayesinde lastik hem ıslak, hem de kuru zeminde limit hızlarda yüksek kararlılık gösterir.
  8. Direksiyona anında tepki: Sürekli Merkezi Düz Blok gibi teknolojiler, ani manevralara anında cevap vermeyi sağlar. Böylece direksiyon hassasiyeti arttırılır ve sürücünün manevra talepleri anında yola yansıtılır.
  9. Dayanıklılık: Uzun Karbon Zinciri Teknolojisi sayesinde lastikte kullanılan kauçuk daha dayanıklı hale gelir, çatlama ve yırtılma gibi problemlerin oluşma ihtimali minimuma iner.
  10. Daimi performans: Çift Katmanlı Karışım Teknolojisi, lastiğin %50si aşınsa dahi, aynı ıslak zemin performansını yakalamasını sağlar. Böylece lastik, ömrü boyunca performansından kayıp vermez.
Whatshapp