Durkutlar Otomotiv olarak güvenilir otomotiv lastik bakımı hizmetinin temellerini 1967 yılında attık. O günden bugüne birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz.

Modern firmamız, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasında kişiler ve firmalar tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, otomotiv sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Otomotiv bakım, onarım mükemmelliğini sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip firmamızı uluslararası pazarlara taşımaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Otomotiv Bakım Hizmetimizi değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yönetip, beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemek, Temel değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu çalışma ortamı yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle arttırmak, Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliliklerine uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamak.

Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojiyi sürekli izleyerek ve yenilikleri şirket yapımıza katmak için gerekli kaynakları kullanmaktır.

Whatshapp