DAYTON BRİSA

1905 yılında Amerika'da kurulan Dayton markası, yüksek kalite, performans ve uygun fiyat avantajıyla öne çıkan lastikleriyle araç sahiplerinin tercihi olmaktadır. 1988 yılında Firestone şirketinin satın alınmasıyla birlikte, Dayton dünya lastik devi Bridgestone Grubu çatısı altında yolculuğuna devam etmiş ve 2014 yılından itibaren Türkiye lastik sektörü lideri Brisa güvencesiyle Türkiye pazarında yer almaya başlamıştır.

Dayton, sektöre kazandırdığı yenilikçi lastiklerle tanınmakta ve Fransa, İspanya ve İtalya'da olduğu gibi Türkiye'de de Brisa imzasıyla üretimine devam etmektedir. 2017 yılında Brisa teknolojisiyle yerli üretimine başlanan Dayton lastikleri, 110 yılı aşkın köklü geçmişi ve Brisa'nın gelecek odaklı Ar-Ge gücünü bir araya getirerek araç sahiplerine sunulmaktadır.

Brisa, 13-18 jant aralığında Dayton marka lastikleri, binek ürün grubunda 55 farklı ebatta ve 2 desende, hafif ticari ürün grubunda ise 30 farklı ebatta ve 2 desende Türkiye'de üreterek araç sahiplerinin beğenisine sunmaktadır.

Dayton, fren performansı, yol tutuş ve ömür performansında sağladığı başarı ile kalitesini kanıtlamış bir lastik markası olarak özellikle Avrupa pazarlarında dikkat çekmektedir. Yapılan testler Dayton lastiklerinin hem kuru hem ıslak zemin performansında dengeli bir performans sergilediğini doğrulamaktadır.

Dayton, sunduğu kaliteye ek olarak uygun fiyatıyla da öne çıkmaktadır. Her bütçeye uygun bir ürün gamına sahip olan Dayton marka lastikler, sağladığı fiyat avantajı ve performansıyla dikkatleri çekmektedir.

Dayton marka lastikler, Bridgestone, Lassa, Otopratik, Lastiğim, Lastik Vs, Speedy tabelalı satış mağazaları ve lastik.com.tr internet sitesi ile Bridgestone Box mobil satış ve hizmet noktalarında araç sahipleriyle buluşmaktadır.

Whatshapp