Emniyetiniz için 10 Kriter

Emniyetiniz için +10 Kriter

  1. Kuru zemin yol tutuş: Eş Basınç Bloku Teknolojisi sayesinde lastik, asfalt yolda zemine daha dengeli basar.
  2. Kuru zemin fren mesafesi: Kuru Temas Yüzeyi Teknolojisi sayesinde lastiğin kuru zemine tutunma performansı artar. Böylece kuru zemin fren mesafesi azalır.
  3. Kuru zemin viraj alma: Sıfır topuk teknolojisi sayesinde lastik, topuk teli burkulmalarına karşı daha dayanıklı hale gelir ve kuru zemin viraj alma performansı artar.
  4. Islak zemin yol tutuş: Özel Partikül Z Karışım Teknolojisi sayesinde klasik silika karışımından daha üstün ıslak zemin tutunma performansı elde edilir.
  5. Islak zemin viraj alma: Multi Performans Bloku Teknolojisi sayesinde virajı alırken, en fazla yüke maruz kalan dış blok, ıslak zeminde tutunmayı arttırması için genişletilmiş ve güçlendirilmiştir.
  6. Suda kızaklama: Su Tahliye Yüzeyi ve Gutt II Simülasyon Teknolojileri sayesinde su tahliyesi maksimuma çıkar, lastiğin su üzerinde kayma riski minimuma iner.
  7. Yüksek hızda kararlılık: Özelleştirilmiş Oluk ve Blok Kombinasyonu Teknolojisi sayesinde lastik hem ıslak, hem de kuru zeminde limit hızlarda yüksek kararlılık gösterir.
  8. Direksiyona anında tepki: Sürekli Merkezi Düz Blok gibi teknolojiler, ani manevralara anında cevap vermeyi sağlar. Böylece direksiyon hassasiyeti arttırılır ve sürücünün manevra talepleri anında yola yansıtılır.
  9. Dayanıklılık: Uzun Karbon Zinciri Teknolojisi sayesinde lastikte kullanılan kauçuk daha dayanıklı hale gelir, çatlama ve yırtılma gibi problemlerin oluşma ihtimali minimuma iner.
  10. Daimi performans: Çift Katmanlı Karışım Teknolojisi, lastiğin %50si aşınsa dahi, aynı ıslak zemin performansını yakalamasını sağlar. Böylece lastik, ömrü boyunca performansından kayıp vermez.
şaşmaz, lastikte bir numara, kaliteli lastik servisi, kalite, bridgestone şaşmaz, bridgestone, bridgestone ankara, lassa ankara, mutlu akü, lastik, tekerlek, jant, ankara otomotiv, kışlık lastik, yaz lastikleri, dj jant, etimesgut durkutlar, ticaret, bakım, la